Aktualności

5/5 - (3 votes)

ZMIANA PLANU ZAJĘĆ W POWIECIE BIELSKIM

Uprzejmie informujemy o zmianie planu zajęć w powiecie bielskim. Prosimy o pobranie nowego rozkładu zajęć ze strony.

ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ BIAŁYSTOK

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja i odbiór materiałów szkoleniowych rozpocznie się przed zajęciami dnia 25 stycznia(poniedziałek) od godziny 8:30 do godziny 9:45 w holu głównym.

Obecność obowiązkowa.

POWIAT I MIASTO BIAŁYSTOK!

Grudzień 1st, 2009

Drodzy Maturzyści, rekrutacja do Akademii Maturalnej w Powiecie i Mieście Białystok zostaje przedłużona do czwartku 14 stycznia do godziny 15:00.

Nie czekaj zaloguj się już teraz – wypełnij formularz.

Ilość miejsc ograniczona

Serdecznie wszystkich zapraszamy

Ważna informacja!!!

Listopad 27th, 2009

Drodzy maturzyści – osoby, które nie złożyły dokumentów rekrutacyjnych do piątku 27 listopada proszeni są złożenie ich najpóźniej do wtorku do godziny 12:00. Dokumenty należy składać do właściwych koordynatorów regionalnych, których dane znajdują się w zakładce „kontakt”.

Uwaga maturzyści – Bardzo Ważne !!!

Osoby, które zaznaczyły w formularzu zgłoszeniowym, że dochód na jednego członka w rodzinie nie przekracza 602 zł brutto mogą dołączyć do dokumentów aplikacyjnych następujące zaświadczenia:

  • zaświadczenie z właściwego miejscowo urzędu skarbowego potwierdzające wysokość dochodu na wszystkich pełnoletnich członków w rodzinie za 2008 rok lub
  • zaświadczenie z właściwego miejscowo urzędu gminy o ilości hektarów przeliczeniowych gospodarstwa rolnego wraz z wyliczonym dochodem lub
    kserokopię deklaracji podatkowej  za poprzedni rok podatkowy.

Uwaga Ważne!!!

Do wszystkich osób wstępnie zakwalifikowanych wysłaliśmy drogą mailową komplety dokumentów. Prosimy je wypełnić i dostarczyć koordynatorom regionalnym najpóźniej do piątku (27 listopada) do godz. 14:00.

Osoby, które nie otrzymały dokumentów drogą elektroniczną proszone są o kontakt z koordynatorami regionalnymi.

Wyniki Rekrutacji

Drodzy Maturzyści, Rekrutacja do projektu Akademia Maturalna została zakończona. Listy osób wstępnie zakwalifikowanych oraz listy rezerwowe znajdziecie na naszej stronie. Wszystkim, którym się udało serdecznie gratulujemy!

Rekrutacja zakończona

Drodzy maturzyści uprzejmie informujemy iż rekrutacja do akademii maturalnej została zakończona.

Wyniki rekrutacji zastaną zamieszczone na stronie internetowej 23 listopada (poniedziałek) o godzinie 15.

Rekrutacja przedłużona

Drodzy maturzyści uprzejmie informujemy iż rekrutacja do akademii maturalnej została przedłużona do dnia 18 listopada (środa) do godziny 15.

Wyniki rekrutacji zastaną zamieszczone na stronie internetowej 21 listopada (poniedziałek) o godzinie 15.

Zapraszamy! Ilość miejsc ograniczona.

Rozkłady zajęć online.

Szanowni Maturzyści w zakładce rozkłady zajęć znajdziecie miejsca i terminy Akademii Maturalnej w Waszych powiatach. W razie pytań i wątpliwości prosimy kontaktować się z koordynatorami regionalnymi.

Dodaj komentarz